درباره ما

استور | بازارگاه امن خرید از فروشگاههای اینستاگرام

در شرایط اقتصادی کنونی ، یافتن راهکارهای اجرایی که بتواند تا حدی اوضاع نابسامان بازار مبادله کالا را بهبود بخشد، بیش از پیش احساس می شود. در بازار مبادله کالا، فروشندگان و خریداران دو رکن اساسی به شمار می روند. تأمین‌کنندگان و فروشندگان کالا از یک طرف به دلیل پهناور بودن کشورمان، ناهمگون بودن بافت بازار و نیز هزینه‌های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌های فروش دسترسی ندارند؛ فضایی که چه تأمین‌کنندگان بزرگ و مشهور و چه تأمین‌کنندگان کوچک و کمتر شناخته‌شده، در آن گرفتار هستند. از طرف دیگر خریداران با عدم دسترسی به طیف وسیع کالاهای مورد نیازشان در سراسر کشور و همچنین با گستره ای از فروشگاه های آنلاین معتبر و غیر معتبر مواجه گردیده اند. استور می کوشد با اعطا اعتبار به کاربران قدرت خرید مضاعفی برای آنان ایجاد و از این طریق مشتریان بیشتر با قدرت خرید بالا تر برای فروشگاهها به همراه بیاورد همچنین با ایجاد بستر مناسب خریدار را از دریافت کالا با کیفیت اعلامی فروشنده مطمین سازد.

بازارگاه استور

شرکت نوین راهکار ارزش آفرین اروند با نام تجاری استور ( stoore ) به شماره ثبت 7238 در سال 98 با هدف فعالیت در حوزه توسعه تجارت الکترونیک تاسیس گردید و اولین بازارگاه اینستاگرامی در ایران را بر روی بستر تلفن های همراه راه اندازی نمود.
استور یک بازار خرید و فروش گسترده آنلاین اینستاگرامی با تعداد زیادی فروشگاه در طیف های مختلف است که عملکرد آن مشابه یک مجتمع تجاری است. هر شخصی می تواند به راحتی در استور فروشگاهی با نام و برند خود ثبت و محصولات خود را عرضه نماید. استور فروشنده ی هیچ کالایی نمی باشد و تنها واسطی امن میان فروشندگان و خریداران است.
راه اندازی سریع، راحت و بدون صرف هزینه فروشگاه اینترنتی، بی نیازی از صرف زمان برای جذب مشتری، ارائه کالا به طیف گسترده ای از مشتریان، ارائه آسان خدمات فروشگاهی، درگیر نبودن با طراحی و پشتیبانی از فروشگاه آنلاین، مدیریت کامل فروشنده بر فروشگاه خود، برخی از مزیت های استور برای فروشندگان می باشد.
در طرف دیگر حضور راحت و سریع در بازار اینترنتی ، تنوع و گستردگی زیاد فروشگاه ها و کالاها در شاخه های مختلف، دستیابی به اطلاعات در مورد کالا، انتخاب و مقایسه در طیف وسیع تری از فروشگاه ها و کالاها، خرید امن و آسان از مزیت های استور برای خریداران می باشد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید